Home » Program pro doprovázející osoby

Program pro doprovázející osoby

  • možnost navštívit (před zahajovacím ceremoniálem) výstavu týkající se historie Karlovy univerzity v Karolinu,
  • Welcome Cocktail (rich flying buffet), gotické sklepení Karolina, ve středu 20. září 2017, 18:30 – 21:00,
  • jedna prohlídka města s průvodcem, která trvá 3 hodiny,
  • slavnostní večeře (fakultativní – zvláštní poplatek) ve čtvrtek 21. září v 19:00 v restauraci Art Nouveau (detaily viz níže).

 

Gala večeře

Restaurace, kde se gala večeře koná (Art Nouveau), se nachází v nejkrásnější secesní budově světa. Interiéry a exteriéry Obecního domu jsou populárním místem pro filmaře a slavnostní večeře.

Večeře bude zahájena welcome drinkem. Poté bude následovat výjimečná gala večeře složená ze čtyřchodového menu a s neomezenou konzumací vyhlášených českých piv a vín. Účastníci si budou moci v této vzácné a luxusní atmosféře vybrat ze dvou hlavních jídel. K tomu bude hrát živá klavírní hudba.

Doporučený dresscode: business formal

  

 

Praha – prohlídka historického města  3 hodiny (30 minut autobusem  + 2,5 hodiny pěšky) 

21.09.2017 13:00 – 16:00

V hotelu nebo na určeném místě Vás vyzvedne průvodce a náš autobus Vás vyveze na Hradčany, kde můžete obdivovat Pražský hrad, který je Guinessovou knihou rekordů uváděn jako největší souvislý hradní komplex (zahrnující Strahovský klášter s fascinující knihovnou, Loretu, svaté poutní místo postavené v barokním stylu, katedrálu svatého Víta a Zlatou uličku). Uvidíte nejzajímavější výhledy a místa levého břehu řeky Vltavy, jako např. pitoreskní čtvrť Malá Strana, kostel sv. Mikuláše, kostel Panny Marie Vítězné se sošku pražského Jezulátka, která sem byla převezena ze Španělska v roce 1628. Prohlídka bude končit procházkou přes Karlův most, postavený v roce 1357.