Home » Fakultativní výlety

Fakultativní výlety

 

ESTEC – DESTINATION MANAGEMENT COMPANY &  INCOMING TOUR OPERATOR (www.estec.cz) je naším oficiálním partnerem pro registraci na kongres ERCPRAGUE2017, ubytování, letištní transfery, fakultativní výlety a cestovní služby, které je možné všechny zarezervovat a zaplatit online ve speciální rezervační aplikaci na : www.ercprague2017.b2bonline.estec.cz

 

Seznam fakultativních výletů:

Karlštejn

Poznejte symbol české historie a zavítejte na 4 hodiny do jednoho z celosvětově nejnavštěvovanějších hradů.Karlštejn byl vybudován za vlády Karla IV ve 14. století. Sloužil jako místo pro uložení královských korunovačních klenotů, svatých relikvií a dalších královských pokladů. Tento gotický skvost vás po vystoupání na kopec, na kterém stojí, okouzlí svou monumentální architekturou. Následuje přibližně hodinová prohlídka interiéru s lokálním průvodcem. 

 

Délka: 4 hodiny

Vyzvednutí z hotelu zdarma

Prohlídka končí v centru Prahy

Konopiště a Karlštejn 

Navštivte dva skvosty mezi českými hrady a zámky během jednoho dne.Hrad Konopiště byl založený ve 13. století a je dobře známý pro svou fascinující sbírku zbraní a starožitného nábytku. Hrad Karlštejn je ze 14. století, a vybudoval jej Karel IV, král český a císař římský, jako depozitář korunovačních klenotů a ostatků svatých. Během tohoto výletu absolvujete prohlídku interiérů obou hradů s lokálním průvodcem a vychutnáte si též 3 chodový oběd v podhradí.

 

 

 

Délka: 8,5 hodiny

Vyzvednutí z hotelu zdarma

Prohlídka končí v centru Prahy

Český Krumlov

Vydejte se na celodenní výlet do pohádkového města Český Krumlov s návštěvou zámku a obědem.Český Krumlov je součástí UNESCO kulturního a přírodního dědictví od roku 1992. V centru města se nachází více než 300 historických domů a též největší zámek v České republice s nádhernými barokními zahradami, jehož součástí je nejstarší barokní divadlo na světě s unikátním otáčivým hledištěm. Pociťte na vlastní kůži středověkou atmosféru tohoto kouzelného města! Čeká Vás procházka křivolakými uličkami s mnoha nádhernými gotickými, renesančními a barokními domy s naším průvodcem a 3 chodový oběd v místní restauraci. V letní sezóně následuje prohlídka interiérů zámku s lokálním průvodcem, v té zimní zase návštěva hradního muzea. 

 

Délka: 10,5 hodiny

Vyzvednutí z hotelu zdarma

Prohlídka končí v centru Prahy

Kutná Hora

Vraťte se na 5 hodin do středověku a navštivte druhé nejvýznamnější dobové město v Čechách.Kutná Hora byla ve středověku centrem těžby stříbra a druhým nejbohatším městem Českého království. Navštívíte zde gotickou katedrálu Sv. Barbory a prohlédnete si unikátní kamennou kašnu z 15.století. Součástí je návštěva Kostnice, jedno z nejzajímavějších pohřebních míst na světě, Výzdoba této kaple sestává z více než 40 000 lidských kostí. Město je na seznamu UNESCO od roku 1995.

 

Délka: 5 hodiny

Vyzvednutí z hotelu zdarma

Prohlídka končí v centru Prahy

Karlovy Vary

Projděte se během celodenního výletu po světově známých lázních a poobědvejte na kolonádě. Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem České republiky, historie města sahá do 14. století, doby Karla IV.. Léčivé účinky místních pramenů vyzkoušeli takoví velikáni, jako např. car Petr Veliký či spisovatel Goethe. Jednou z nejznámější atrakcí je Vřídlo, jenž chrlí vařící léčivou vodu až do výšky 12 m. Ve městě se též můžete těšit na celou řadu historických, ale i moderních kolonád a na ochutnávku vody ze 12 přírodních léčivých minerálních pramenů. Po vydatném 3 chodovém obědě v místní restauraci doporučujeme též ochutnávku lahodných lázeňských oplatek a tradičního likéru Becherovka, vyrobeného z unikátní směsi bylin a koření.

 

Délka: 9,5 hodiny

Vyzvednutí z hotelu zdarma

Prohlídka končí v centru Prahy

 

S dotazy ohledně těchto výletů prosím kontaktujte našeho oficiálního partnera na: www.ercprague2017.b2bonline.estec.cz